Walka z zaniedbaną cerą

W naturze pojawia się kilka produktów, które mogą być używane jak kosmetyki.

Nie jest nawet potrzebne dodawanie do nich czegoś,ponieważ same w sobie mają korzystne zalety.

Wśród nich najistotniejszy jest miód.

Ciekły, twardy, każdego rodzaju, z dowolnych roślin, nadaje się perfekcyjnie do zastosowania jako element do pielęgnacji urody.

W miodzie istnieje wiele witamin, zwłaszcza witaminy A i witaminy E, które bywają popularnymi witaminami młodości.

Są również przeciwutleniaczami, które utrudniają starzeniu się skóry.

Poza nimi miód ma składniki odkażające, więc może leczyć niewielkie wady skóry, rany i pryszcze, które lepiej się goją. Aby skorzystać z właściwości miodowego leku wystarczy już miodowa maseczka, czyli położenie naczystą skórę delikatniej warstwy płynnego miodu. Maseczkę warto spłukać po kwadransie albo zatrzymać na dłużej do wchłonięcia. Już o poranku czuć będzie efekty. Skóra stanie się wyraźnie delikatniejsza, przyjemna w dotyku, promienna.

Powtarzanie zabiegu utrwali skutki. Inną maską jest zmieszanie miodu z sokiem z cytryny lub z mlekiem. W tym przypadku maseczkę należypozostawić na skórze jedynie przez 10 minut. Tak samo, jak do twarzy, miód możesz użyć do ochrony fryzury oraz rąk, głównie suchych. Okład do dłoni polegarównież na naniesieniu miodu na skórę i owinięciu ich foliowymi rękawiczkami. Tak powinny pozostać na noc albo na 30 minut, żeby dobrze wchłonąć korzystne składniki. Do miodu warto dołączyć również sok z cytryny albo płynną witaminę E. Przyśpieszy ona uzyskanie upragnionego efektu. .


Zobacz:
Czaderski wypoczynek w Górach tylko z nami
Bardzo szybkie metody dzięki to którym będziemy mogli powstrzymać łysienie
Jak możemy niejako poprawić swoje włosy?
Czemu się zmotywować do walki z nadwagą?
Propozycja godnych polecenia produktów bankowych
Jak szybko schudnąć po ciąży