Urlop nad rzeką czarną w Sielpi

Jedną z interesujących ofert turystycznych jakie udostępnia województwo świętokrzyskie stanowi ośrodek wypoczynkowy w Sielpi.

Położone na Wzgórzu Koneckim w towarzystwie Zalewu Czarnej Koneckiej i lasu z sosnowym nasadzeniem letniskowe zapewniają niezwykle piękne walory przyrodnicze.

Roztaczające się wokół Zalewu zapachy olejków sosnowych tworzą niespotykany mikroklimat, który sprzyja prawidłowej pracy układu oddechowego.
Goście zwiedzający Sielpię, którzy cenią aktywną formę urlopu mogą bez kłopotu zorganizować sobie moc wycieczek do najbardziej atrakcyjnych rejonów województwa świętokrzyskiego. Do ciekawych miejsc, które koniecznie warto zwiedzić należy między innymi, Park Jurajski w Bałtowie, szczyt Łysicy a także Jaskinia Raj nieopodal Chęcin.

Na turystów wypoczywających w Sielpi czekają również bardzo dobrze oznaczone trasy rowerowe, wiodące po najpiękniejszych rejonach leśnych Wzgórza Koneckiego.

Wypoczynek w ośrodku znajdującym się w Sielpi to świetna oferta polecana zarówno dla rodzin z najmłodszymi dziećmi jak i seniorów. Obok możliwości wypoczynku na pięknej plaży i kąpieli w akwenie mogą liczyć na wiele interesujących atrakcji, które uprzyjemnią im wypoczynek nie jedynie podczas upalnych, ale nawet deszczowych dni.
Bardzo dobrą propozycję dla gości ceniących komfortowy wypoczynek z dala od hałasu miejskiego z pewnością stanowić mogą domki letniskowe położone tuż przy zbiorniku wodnym. Dzięki dobremu wyposażeniu zapewniają wymagane warunki bytowe, co w dużej mierze wpływa na jakość wypoczynku.

Ze względu na olbrzymie zainteresowanie turystów w okresie letnich wakacji, już trzeba zarezerwować sobie na wyłączność jeden z nich i mieć gwarancję dobrej bazy noclegowej podczas zbliżającego się urlopu.

.


Sporo informacji znajdziesz właśnie tutaj:: czy wybralibyście Sielpia kwatery?